Detaylar

Ekleyen Tarih 08 Temmuz 2013

Star TV de hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicinin yoğun ilgi gösterdiği Beni Affet Dizisinin güzel Kader’i Ceren Yalazoğlu ve Fox TV’de yayınlanan uzun soluklu dizi Beni Unutma’nın yakışıklı Ali’si Osman Karakoç, Çanakkale’de yapılan düğün töreniyle dünya evine girdi. Kuliste ve düğünde görüntülediğimiz çifti dizi arkadaşları ve ünlü isimler yalnız bırakmadı. Çanakkale’nin ileri gelenlerinin davetli olduğu düğünde Ceren ve Osman’ı oyuncu arkadaşları Feride rolündeki Şeyma Korkmaz bir an bile yalnız bırakmadı. Sadece Boğaz TV mikrofonuna konuşan çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Hafta sonu Çanakkale’ye adeta yıldız yağdı. Televizyon dünyasının ünlü isimleri Çanakkale’de gerçekleşen bir düğüne katıldı. Beni Unutma’nın yakışıklı Ali’si Osman Karakaş ve Beni Affet Dizisinin güzel Kader’i Ceren Yolazoğlu Kolin’de gerçekleşen düğünle dünya evine girerken, ünlü isimler mutlu çifti yalnız bırakmadı. Sadece Boğaz Medya ekibinin yer aldığı düğünde çok özel anlar yaşandı. Boğaz TV mikrofonlarına konuşan Beni Unutma’nın başrol oyuncusu Osman Karakoç, “Kostümlerimizden de anlaşılacağı üzere bugün evleniyoruz. Gerçekten çok heyecanlıyız. Buradan tüm katılımcılara teşekkürler. Kilometrelerce uzaktan gelip, bizi yalnız bırakmayan arkadaşlarımız iyi ki varlar. Konuşacak çok şey var ancak, heyecan daha fazla. Kış sezonunda yoğun günler geçirdik ve bu yoğunluktan sıyrılıp evlenme kararı aldık. Hepinize teşekkürler, bizi izlemeye devam edin” dedi.

“DİZİ GİBİ DEĞİL”

Beni Affet Dizisi’ni başrol oyuncularından Kader Ceren Yalazoğlu, düğün heyecanını Boğaz TV ile paylaştı. Yalazoğlu, “Son derece yoğun bir dizi sezonunun ardından evlilik kararı aldık ve bu kararı Çanakkale Boğazı’nda uygulamak istedik. Bugün Çanakkale’deyiz ve çok mutluyuz. Evet, açıkça söylemek gerekirse aşık olduk ve evlenmeye karar verdik. Dizideki rolüm ‘Kader’ kadar hareketli olan bana bugün bir şeyler oldu. Sanırım gelinlik giyen herkesin üstüne bir ağırlık çöküyor. Düğünümüz gerçekten çok güzel oluyor. Mutluluğumuzu davetlilerle paylaşıyoruz. Bizi izlemeye devam edin, sizleri seviyoruz” şeklinde konuştu.

“EVLİLİK YOK”

Feride rolündeki Şeyma Korkmaz, evlilikle ilgili bir soru üzerine Boğaz TV mikrofonlarına, “evliliğe hazır değilim. Şu anda düşünmüyorum. Ben Ceren’in şahidiyim. Hatta Osman’ın da şahidi sayılırım. Bu ilişkinin başından itibaren her şeye şahittim. Mutlu olmalarını temenni ediyorum, umarım hep mutlu olurlar” dedi.

Haber ve Fotoğraflar: Gülçin Akın

Yorum bırakın

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*

2 Yorum

  • Sonagul 1 sene önce

    Cok guzalmish filminiz cok sevdim sizlarida sevyorum ben turkmenistanliyim sizin filiminizi kacirmayin izliyorum arkadashlar bizlari brakmayin hadi bay bay

  • ben beni affetin hayranıyım çünkü feridenin kopyasıyım sanki annem hep bana diyogi sen beni affeteki ferideye benziyosun hata ben hep dışarıya çıktığımda hep bana şeyma hamım imzanızı alabilirmiyiz diyolar bende ben şeyma hanım deyilim benn hazal doğdu ama inanmıyolar